شرکت لجور به جمع حامیان همایش پیوست
1402-07-07
شرکت لجور به جمع حامیان همایش پیوست

شرکت لجور به جمع حامیان سومین همایش ملی ماشین کاری و ماشین های ابزار پیشرفته در دانشگاه اراک پیوست.

گروه صنعتی لجور با بیش از 30 سال تجربه موفق در عرصه صنعت کشور، در حال حاضر با شرکتهای زیر گروه خود به نام های لجور، لجورهیدرولیک و لجور آرمان در حوزه های مختلف صنعتی این مرز و بوم حضور چشمگیر دارد.

لجور:
لجور به عنوان بخشی از گروه صنعتی لجور هم اکنون تنها دارنده گواهینامه بین المللی ISO9001:2015 و تنها دارنده پلاک گواهی بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در زمینه طراحی، ساخت و تولید بالابرهای هیدرولیکی و جرثقیل های پشت کامیونی در داخل کشور بشمار می رود. توجه به سفارش مشتریان گرامی، کنترل همه جانبه کیفیت محصولات، بهره گیری از پیشرفته ترین ابزارهای مهندسی در طراحی و ساخت، استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد و لوازم در تولیدات، رعایت کامل استانداردها و نکات ایمنی، آموزش کاربران دستگاه ها، ارائه خدمات سریع و بموقع به مشتریان ارجمند توسط نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش شرکت در نقاط مختلف کشور، همه و همه زمینه حضور گسترده محصولات لجور را در پروژه های نفتی، ساختمانی، تأسیساتی، کشاورزی، امداد رسانی و ... فراهم نموده است. واحد طراحی مهندسی تمامی مراحل طراحی دستگاه های بالابر و جرثقیل را مطابق با آخرین موازین استانداردهای بین المللی، اروپایی و امریکایی از قبیل ISO، DIN، BS و ANSI به انجام می رساند. در این راستا از روش های علمی پذیرفته شده در علوم طراحی نظیر روش اجزای محدود (Finite Element Method) استفاده می گردد و درکلیه مراحل طراحی از نرم افزارهای مختلفی از قبیل Ansys جهت آنالیز و محاسبه استحکام قطعات دستگاه ها و Inventor & Mecanical desktop برای ترسیم نقشه ها و طراحی اجزا و Workingmodel جهت شبیه سازی دینامیکی مکانیزم ها استفاده می شود. همه محصولات این شرکت بر اساس استاندارد کارخانه ای تدوین شده توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تحت پوشش وزارت صنایع و معادن و در حضور بازرسان آن شرکت، تست شده و در نهایت در صورت احراز شرایط مطلوب به کسب گواهی کیفیت و پلاک استاندارد ایران نائل می گردد. شایان ذکر است که لجور در طراحی و ساخت بالابرهای خود از تمامی استانداردهای جهانی پیروی می کند.

لجور هیدرولیک:
تولید سیلندرهای هیدرولیکی از سال 1362 در شرکت لجور آغاز شده و در سالهای نخست سیلندرهای تولیدی منحصراً به مصرف بالابرهای ساخت شرکت لجور می رسید، ولی با دریافت سفارش از سایر شرکت ها روز به روز بر تعداد متقاضیان اضافه شده و با گسترش دامنه فعالیت، واحد جک سازی در سال 74 از شرکت لجور جدا شد و شرکتی به نام لجور هیدرولیک به ثبت رسید و در حال حاضر نیاز مشتریان را در صنایع مختلف برآورده می نماید. همچنین این شرکت بر اساس سفارش مشتریان قادر به طراحی انواع سیلندرهای هیدرولیکی و نیوماتیکی در سایزهای مختلف و شرایط کاری متفاوت از نظر فشار کاری و دمای محیط کار بوده و محصولات تولیدی بمدت یک سال گارانتی می باشند. خدمات پس از فروش این شرکت به مدت 10 سال تأمین قطعات مصرفی مورد نیاز را تضمین می نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به وبسایت این شرکت (www.lajvarh.com) مراجعه نمایید.

لجور آرمان:
شرکت لجور در سال 1395 و در راستای توسعه فعالیت های تجاری و بین المللی خود، اقدام به تأسیس یک شرکت بازرگانی بین المللی به نام لجور آرمان نمود. این شرکت در حال حاضر به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت لجور فعالیت می نماید. از طرفی اهمیت مقوله خدمات پس از فروش و خدمات رسانی در اسرع وقت به مشتریان ارجمند، این شرکت را بر آن داشت تا اقدام به تأسیس نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش در استان تهران نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً به وبسایت این شرکت (www.lajvararman.ir) مراجعه نمایید.